Lipscy Gospodarstwo agroturystyczne "Lipscy" to miejsce niezwykłe o wspaniałej panoramie widokowej, oddalone od zacisznej plaży Sanu o kilkadziesiąt metrów. Na terenie posiadłości znajduje się nowoczesny budynek mieszkalny, w którym mieści się 5 pokoi dwu, trzy, cztero i pięcio-osobowych z łazienkami, telewizorami i balkonami (łącznie 17 miejsc) oraz możliwością samodzielnego korzystania z kuchni. Przy większej liczbie osób istnieje możliwość zamówienia wyżywienia u Gospodarzy.

Dodatkową atrakcją jest siłownia i stól do ping-ponga na terenie obiektu. Miłośnicy wędkowania mają do dyspozycji prywatny staw o wysokiej klasie czystości wypełniony rybami (karp, amur, jesiotr, sum). Zadbane ścieżki leśne z oznaczonymi szlakami sprzyjają długim wędrówkom pieszym (z możliwością grzybobrania), rowerowym a nawet narciarskim.

Na terenie gospodarstwa agroturystycznego "Lipscy" znajduje się także doskonałe miejsce na ognisko lub grilla oraz zadbane boisko do siatkówki lub piłki nożnej. W okolicy do dyspozycji jeźdźców jest niewielka stajnia gdzie można wynająć bryczkę lub sanie do zorganizowania kuligu. Na terenie obiektu można znaleźć plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i piaskownicą dla najmłodszych gości. Gospodarstwo agroturystyczne "Lipscy" zapewnia również bezpieczny parking samochodowy.

Lipscy Gospodarstwo Agroturystyczne
Dybawka, ul. Parkowa 1
37-741 Krasiczyn
woj. podkarpackie
tel. 16 671 83 03
kom. +48 789 241 782
kom. +48 661 940 051
email: lipscy@interia.pl